Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Érezted már valaha, hogy keresztülnéznek rajtad?
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 1-es szoba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Natalie
Admin
Admin
Natalie


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Jan. 15.

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: 1-es szoba   1-es szoba Icon_minitime1Szer. Jan. 19 2011, 21:37

Szoba lakói:

~ Emma Achava Urien
~ Zoey Fleming
~ Georgie Black


A hozzászólást Natalie összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 02 2011, 03:35-kor.
Vissza az elejére Go down
https://szerepjatek-szellem.hungarianforum.net
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba Icon_minitime1Szer. Jan. 19 2011, 22:05

Megnéztük a lapot, amit kitűztek a falra. Szegény Emma.. Még csak egyedül van. Az 1-es szoba lesz...
- Gyere, azt hiszem itt lesz valahol... - mentünk a folyosón, és keresgéltük az 1-es számot. A folyosó végén balra az első ajtó. Benyitottunk, és megcsapta az orromat az édes otthon illata. Na majd nekem is meg kell keresnem a szobámat...
- Na, hát akkor itt is lennénk. Van csomagod? - kérdeztem. Mert ugye senki nem jön ruha nélkül...
- Hát én azt veszem észre, hogy még csak ketten vagyunk a suliban, de nem baj, idővel többen leszünk, remélem. Csak... Ö... Nem nagyon szeretem a tömeget, viszont most ezt a pillanatot kihasználom, hogy egyedül vagyok. Ha többen leszünk, majd elmegyek valahova, és akkor probléma megoldva. - nevettem, de félénken.
Most ezek után, nem fogok csodálkozni, ha hülyének néz... Nem vagyok igazából az a barátkozó típus, de azért jól jön egy-két barát, akik mellettem lehetnek, de több nem. Alaposan megválogatom a barátaimat, szóval még ahhoz is idő kell, hogy megismerjem őket, hogy milyenek is valójában.
Bementünk a szobába, és leültem az egyik üres ágyra. Összesen 4 ágyat számoltam.
- Akkor körülbelül 4-en lesztek egy szobába, úgy látom. - mondtam.
- Na ez tökéletes alkalom ahhoz, hogy megismerkedjetek. Persze, ha még jönnek. Én addig is tényleg egyedül szeretnék lenni egy szobába, mivel nem szeretem a lázadó típusú fiúkat, és nem is akarok kiakadni, hogy például nem tudok miattuk aludni, szóval lehet, hogy megkérek majd egy tanárt, hogy intézze el nekem az egyedüllétet.
Na újabb baki. Mit cs*szhetek-e még el...? Na inkább hagyjuk, elmegyógyintézetbe kéne mennem...
Emma leült a velem szemközti ágyra, és néztük egymást. A végén, amikor már kínos volt a csönd, megszólaltam.
- Milyen szép a szoba, nem igaz? - tereltem a témát.
Vissza az elejére Go down
Emma Achava Urien
Halott
Halott
Emma Achava Urien


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jan. 16.
Age : 30

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba Icon_minitime1Szer. Jan. 19 2011, 22:30

Amikor megnéztük a hirdetést... örültem, hogy legalább egy ideig egyedül lehetek. És átgondolhatom a dolgokat. Végig mentünk egy folyosón, majd balra fordulva megtaláltuk. Amikor kinyitottam az ajtót egy olyan idegen szag zavart meg...
- Nem baj, majd átalakítom egy otthonosabbá. Amúgy olvastam a hirdetést mellett, hogy ha szeretnénk akkor lehetünk egyedül is, mert át tudják alakítani. Én egyedül szeretnék lenni, mert akkor nem fog senkit sem zavarni hogy milyen zenét hallgatok, vagy meddig olvasok. Te is egyedül szeretnél lenni, nem?
- Igen, van csomagom. Majd a futárszolgálat hozza el.
- Szerinted mennyi idő alatt fogunk benépesedni?-kérdezem.
- A lázadó típusú fiúk azt hiszik, hogy ezekkel a lázadásokkal olyan menők, meg hogy ez olyan nagy tett. Semmi értelme nincs.
Látom, egy kicsit zavarban van, nem tagadom én is.
- Segítesz az ágyakat kivinni a folyosóra, hogy a karbantartók elvigyék?
- Amúgy a tanórákról tudsz valamit? Milyen órákat vettél fel? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba Icon_minitime1Szer. Jan. 19 2011, 22:41

- Ööö.... Szerintem időbe telik, míg megérkeznek a halottak, attól függ, hogy mennyien halnak meg egymás után... - nevettem, bár nem volt igazából vicces, de mégiscsak nevetnem kellett rajta.
- Futárszolgálat? Ez igen... Te valami... gazdag családból jöttél? - kérdeztem egy halkabb hangerőn, nem akartam tolakodó lenni a szemében.
- Hát végül is, igazad van. Túl menőnek képzelik magukat, és ezzel meg úgy foglak lesüllyedni, mint ahogy feljöttek. - halkan kuncogtam.
- Nem hiszem, hogy ki kell vinni az ágyakat... Itt maradhatnak. Ez mindenhol így van. Ne mondd, hogy még nem hallottál a kolisok életéről. - nevettem. - Nyugi, csak vicceltem. Lehet, hogy valamilyen burokban élsz, te... - nevettem megint.
- Hát csak egy tanóránk van, ha jól tudom. A neten olvastam róla, holttan órának hívják. Valami olyasmi, ami a halállal kapcsolatos. - magyaráztam. - Végül is ez egy iskola, de nem hiszem, hogy fel lehet venni tantárgyakat, mert hisz az előbb is mondtam, hogy csak holttan óra van. De, hogy ki a tanár, azt még én se tudom... - mondtam őszintén.
- Na jó, én azt hiszem, megyek a szobámba, ha nem haragszol... Szerintem megyek aludni, mert ez a mai nap, nagyon kifárasztott... Szó szerint.
Láttam, hogy Emma bólintott, ezért felálltam, és egy gyors "sziá"-val elbúcsúztunk.

//Fiú kollégium/1-es szoba//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
1-es szoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1-es szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér: Albany :: Hawthorne Gimnázium :: Lány kollégium-
Ugrás: