Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Érezted már valaha, hogy keresztülnéznek rajtad?
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Zoey Fleming

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zoey Fleming
Halott
Halott
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jan. 27.

Zoey Fleming Empty
TémanyitásTárgy: Zoey Fleming   Zoey Fleming Icon_minitime1Csüt. Jan. 27 2011, 18:45

[You must be registered and logged in to see this image.]

• • ZOEY • • ASHLEIGH • • FLEMING • •

• • 18 éves • • 1993, Madrid • • lány • • halott • •


• • Jellem • •
Kedves, visszahúzódó, segítőkész. Néha félénk, mégis élet vidám.

• • Külső • •
Világos kreol bőr, kedves arc, barna hosszú haj, zöld szemek, melyek mindig csillognak. Telt ajkak, bársonyos mosoly, 168cm magas, 55kg.

• • Félelmek • •
A magánytól félek, no meg a csúszó mászóktól.

• • Amiben jó vagyok • •
Lovaglás, éneklés, tánc.

• • Amiben rossz vagyok • •
Mások megbántása, rajz, matek.

• • Múlt • •
1992-ben születtem egy nyári napom. Szüleim örültek az érkezésemnek, boldog, felhőtlen gyermek korom volt. Rendesen jártam óvodába, majd általános iskolába. Bekerültem a középiskolába, és ott nagy hírnévre tettem szert, igazából a szépségem miatt, de nem sokat foglalkoztam vele, a pompon lányok vezetője, és a suli elitjének voltam az elnöke. Sok minden rám volt mindig bízva, segítettem mindig, ott ahol tudtam. Nyári táborokat terveztem, és vezettem le már harmadéves voltam készültem gőzerővel a következő évre, hogy érettségizhessek. A nyári tábort is készítettem elő, hiszen Erdélybe készültünk a lányokkal. Sokan nem bíztak bennem, pedig minden a legnagyobb rendben volt. El is jött a tábor kezdete, mivel megvolt a jogsim, így én vittem a lányokat. Út közben sokat ökörködtünk, és énekeltünk. A tábor nagyon jó buli volt, mindenki élvezte, sokat gyakoroltunk, és fürödtünk a Gyilkos tóban. A haza indulás napjára viszont megfáztam, mindenem fájt, a lányok kérték, hogy ne menjünk vissza, várjunk még pár napot, míg jobban leszek, de én úgy döntöttem, hogy indulunk, nekem is jobb lesz otthon. Egész úton nagyon köhögtem, sokszor meg is kellett állnunk, hogy levegőhöz jussak. Végül sikerült mindenkit épségben haza vinnem. Legjobb barátnőm kért, hogy maradjak náluk, majd felhívjuk anyáékat, hogy most egy napig ott maradok, de elleneztem. Mielőbb a saját ágyamban akartam lenni. Lassan gurultam ki a kocsifelhajtóról, majd célba vettem a haza vezető utat.
Sajnálatos módon nem érkeztem haza. A Balaton mellett jártam, mikor iszonyú köhögés kerített hatalmába. Próbáltam elfojtani, de nem igazán sikerült. Egy óvatlan pillanatban félre rántottam a kormányt, átszakítottam a szalag korlátot, majd belecsapódtam a Balatonba. Erőm nem volt megmozdulni, nem kiáltottam segítségért, csak néztem ahogy ellepi a víz a motorháztetőt, majd a belteret is.
-Ég veled, mindenki.-suttogtam, majd végleg elnyelt a víz. Pár percig még küzdöttem azért, hogy élhessek, de már minden hiába volt.

• • Befejezetlen ügy • •
Hogy hazaérjek, és új tábort szervezzek.

• • Play by - Megan Fox • •


Vissza az elejére Go down
Natalie
Admin
Admin
Natalie


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Jan. 15.

Zoey Fleming Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey Fleming   Zoey Fleming Icon_minitime1Csüt. Jan. 27 2011, 19:23

Nagyon jó! Természetesen elfogadom! Jó játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://szerepjatek-szellem.hungarianforum.net
 
Zoey Fleming
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: