Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Érezted már valaha, hogy keresztülnéznek rajtad?
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Georgie Black

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Georgie Black
Halott
Halott
Georgie Black


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Oct. 31.
Age : 31
Tartózkodási hely : a pokol... legmélye...

Georgie Black Empty
TémanyitásTárgy: Georgie Black   Georgie Black Icon_minitime1Hétf. Okt. 31 2011, 19:51

[You must be registered and logged in to see this image.]

• • GEORGIE • • EMMA • • BLACK • •

• • 17 éves • • 1994, New York • • lány • • halott • •


• • Jellem • •
Okos, ravasz, figyelmes, tanulékony, flegma, visszahúzódó, barátságos, vad, szabad szellemű, ellenszenves, gyakran ideges, humoros, szarkasztikus, bosszúálló, makacs, harcias, beképzelt.

• • Külső • •
Hosszú, egyenes, esetleg hullámos barna haj, barna kifürkészhetetlen szemek, telt ajkak, ovális arcforma, kreol bőr, nőies testalkat, divatos ruházat, 170 cm magas, 50 kg.

• • Félelmek • •
Tűk, sötétség, kések.

• • Amiben jó vagyok • •
Sport, szócsata, nyomozás, tánc.

• • Amiben rossz vagyok • •
Kedvesség, mosolygás, rajz.

• • Múlt • •
Hol kezdhetném? 1992-ben születtem, helyi lány vagyok. Mint mindenki, óvodába jártam, rózsaszín pólóban, Barbie babával a kezemben. Azóta egy kicsit nőttem, és már egyel talán nem így viselkedem, így hát hallgasd meg a rövidke történetemet...
Mindig is népszerű lány voltam. Nem értem, hogy miért Pont Én.
Általánosban is eléggé népszerű voltam: engem követett mindenki, mint stílusban, mint viselkedéseben, és tanulásban is. Nem voltam sosem barátságos, csak pár lányt tiszteltem meg társaságommal. Tanulással mindig is jól álltam, rossz jegyekkel nem rendelkeztem. Mindig is olvastam könyvet, általában csak ha egyedül akartam lenni, vagy rossz kedvem volt; ezek mindig felvidítottak. Gimiben sem volt más a helyzet, de ott már harcolnom is kellett. Volt pár lány, aki rám tört, le akart alázni, de nem hagytam magam. Ezért van pár utálatos ellenségem, akiket néha-néha leoltom, vagy csak elsétálok mellettük. De királynő nem akartam lenni; csak egy lány, akit tartsanak tiszteletben, akivel ne kezdjenek ki. Magánéletre van szükségem, és ha olyan "híres" lennék, nem engedhettem volna meg magamnak. Ez az álláspont tökéletes volt számomra. Tanultam, szórakoztam, szédítettem srácokat. Tökéletes életet élhettem, minden jóból jutott nekem valami.
A családommal sem volt semmi gáz, apám sokat dolgozó ember, és én voltam "apuci pici lánya", aki mindent megkaphatott, csak rá kellett néznie. Nem kellett semmit sem kétszer mondanom. Aztán anyám, ki felhőtlenül laza, mindent megoszthattam vele, és mindenben kaptam tanácsot. Legfőbb vásárlópartner és legjobb barátnő volt számomra. Meg a kis idegesítő húgom, akinek nem a legjobb példakép voltam, még is felnézett rám. Nem lehetett okom panaszra.
De egyik nap, miközben a barátnőmhöz tartottam egy bulira, szülinapra alkalmából, nem figyeltem, és valaki megragadott, lefogott, majd megkéselt... Nem tudom, mi oka lehetett rá. Csak véletlenszerűen engem választott ki, vagy valaki felbérelte, vagy maga volt az a személy, aki utált, vagy hasonló?... A bordáim alá szúrta az élesre csiszolt tőrt. Kis ideig szenvedtem a hideg, nedves aszfalton, majd meghaltam.
És innen ered a szellemiségem oka.

• • Befejezetlen ügy • •
Megtalálni a gyilkosomat, és elrendezni. Meg úgy érzem, bocsánatot kell kérnem pár embertől...

• • Play by - Nina Dobrev • •


A hozzászólást Georgie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 01 2011, 20:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Natalie
Admin
Admin
Natalie


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Jan. 15.

Georgie Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgie Black   Georgie Black Icon_minitime1Kedd Nov. 01 2011, 14:58

Kedves Georgie a nevednek vezetéknév is kellene, sé a múltadhoz szeretném, ha még többet írnál! Smile Ha ezzel kész vagy, visszanézek! Smile

Natalie
Vissza az elejére Go down
https://szerepjatek-szellem.hungarianforum.net
Georgie Black
Halott
Halott
Georgie Black


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Oct. 31.
Age : 31
Tartózkodási hely : a pokol... legmélye...

Georgie Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgie Black   Georgie Black Icon_minitime1Kedd Nov. 01 2011, 20:35

Javítva.!!!! Very Happy

Egyébként azt szeretném kérni, hogy légyszíves mint admin, oda tudnád írni a vezetéknevemet? Mert profilon keresztül nem tudtam... :[
Elnézést a nagy hibáért! Smile
Vissza az elejére Go down
Natalie
Admin
Admin
Natalie


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Jan. 15.

Georgie Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgie Black   Georgie Black Icon_minitime1Szer. Nov. 02 2011, 00:22

Semmi baj, természetesen megcsinálom, amúgy elfogadva!

Jó játékot!

Natalie
Vissza az elejére Go down
https://szerepjatek-szellem.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Georgie Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgie Black   Georgie Black Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Georgie Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Georgie albuma.'~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: